fbpx

Hotel Design w Paryżu. Co wybrać?

Wybór hoteli w Paryżu jest tak duży, że naprawdę można się zgubić. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dzisiaj prezentujemy 3 piękne hotele Design, które wyróżniają się świetnym wystrojem i dogodną lokalizacją dla gości stolicy Francji. 

Hotel Design w Paryżu. Część 1

Hotel Design w Paryżu, Hotel Panache

Hotel Panache

Adres:1 Rue Geoffroy-Marie, 75009 Paryż

Hotel Design w Paryżu – Hotel Panache położony jest w 9. dzielnicy Paryża. Stąd spacer do Opery Garnier zajmie tylko 12 minut. Miejsce doskonałe dla miłośników pieszych wycieczek, podczas których zaobserwujesz lokalną kulturę i tempo życia mieszkańców. W pobliżu (ok. 4 minut piechotą) znajduje się restauracja Bouillon Chartier, która oferuje prawdziwe francuskie dania. Tam poczujesz klimat dawnego Paryża, a wraz z nim tradycyjne smaki. Z hotelu jest blisko do stacji metra Le Peletier (5 m minut spacerem), z którego bezpośrednio dojedziesz do Luwru i Dzielnicy Łacińskiej. 

Hotel Paradis Paris

Hotel Paradis

Adres: 41 Rue des Petites Écuries, 75010 Paryż

Hotel Paradis to butikowy hotel położony w odległości 850 metrów od dworca kolejowego Gare de l’Est. ulokowanego w 10 dzielnicy Paryża. Nieopodal hotelu znajduje się Montmartre (20 minut spacerem), Opera Garnier (około 15 minut drogi), a dojście do stacji metra Château d’Eau zajmuje tylko 5 minut. Ten hotel stanowi świetny wybór dla tych, którzy lubią zwiedzać, cenią sztukę, a przyjemność sprawia im spędzanie czasu w galeriach i muzeach. W zasięgu hotelu znajduje się także wyjątkowa restauracji Le Richer, w której spróbujesz nowoczesnej francuskiej kuchni.

Hotel Malte-Astotel Paris

Hotel Malte-Astotel

Adres: 63 Rue de Richelieu, 75002 Paryż

Czterogwiazdkowy hotel Malte – Astotel usytuowany jest w zabytkowej dzielnicy w centrum Paryża. Ten nieduży (64 pokoje), pięknie urządzony hotel mieści się w XVII – wiecznym budynku. Miejsce jest tak ulokowane, że stąd dojdziesz spacerem do Luwru w 8 minut czy do opery Garnier. Dojście do metra Bourse pochłonie tylko 5 minut. W pobliżu znajdują się także słynne kawiarnie, takie jak Kitsune Cafe, czy restauracje Daroco oraz Zebulon. Hotel oferuje śniadanie (dodatkowe płatne), a po południu przekąski dla każdego gościa, które są wliczone w cenę noclegu.

Hotel Design. Paryż.

Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie?

do Góry